Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

Partner strategiczny – Rzeszów – Stolica Innowacji

rz stolica innowacji


 

zaw stoart v1 black

 

AKTUALNOŚCI

Koziołek Matołek w specjalnym programie dla dzieci

Odwiedziny Koziołka Matołka z Pacanowa i spotkanie z Misiem Uszatkiem to niektóre atrakcje specjalnego programu dla rodzin podczas dwóch dni Rzeszów Carpathia Festival”. Zabawy i konkursy pod hasłem „Z okazji Dnia Matki i Dziecka” zaplanowano na rzeszowskim Rynku w sobotę i niedzielę.

Po raz pierwszy Rzeszów odwiedzi Koziołek Matołek z Centrum Bajki w Pacanowie. Specjalny gość pojawi się na Rzeszów Carpathia Festival w niedzielę, 27 maja, o godz. 17. i pozostanie dla dzieci do godz. 20. Na płycie Rynku przygotowane zostanie stanowisko Centrum Bajki podzielone na dwie strefy:

- strefę zabawy – gdzie dzieci będą mogły zrobić jakąś ciekawą budowlę z klocków lub bumpa, wziąć udział w wyścigu ślimaków czy pograć w gry wielkoformatowe;

- strefę plastyczną – w której dzieci będą mogły wykonać prostą pracę plastyczną, którą zabiorą ze sobą na pamiątkę, a dla najmłodszych dzieci przygotowane zostaną kolorowanki z postaciami z bajek.

Na stoisku będą prowadzone również konkursy związane z bajkami: konkursy rodzinne oraz konkurs dla dzieci „Bajkowa Wykreślanka z Koziołkiem Matołkiem”. Dodatkowo na festiwalowej scenie Koziołek Matołek oraz bajkowe postaci przeprowadzą konkurs rodzinny, w którym będzie można wygrać zaproszenia do Centrum Bajki!

„Z okazji Dnia Matki i Dziecka” - rodzinne atrakcje przygotowuje także rzeszowskie Muzeum Dobranocek. Zaprasza ono dzieci i rodziny, w sobotę i niedzielę, w godz. 16.00-18.00. Na płycie Rynku przygotowana zostanie plenerowa projekcja bajek z rzutnika Ania. Będzie spotkanie z postaciami z bajek: Reksiem i Misiem Uszatkiem oraz strefy zabaw dla dzieci.

- Warto się wybrać na te bajkowe spotkania całą rodziną, a potem zostać na wieczornych koncertach z przebojami Krzysztofa Dzikowskiego i Kamila Bednarka oraz pokibicować młodym artystom z różnych krajów, walczącym o Grand Prix – zachęca Anna Czenczek, pomysłodawczyni i dyrektor XIV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”.
Share »
plyta cd ave regina
podkarpackie logo
Województwo Podkarpackie Partnerem „Carpathia Festival” 2024!
Miło nam poinformować, że Partnerem XX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” – Rzeszów 2024 jest Województwo Podkarpackie. Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta.
Tegoroczny „Carpathia Festival” już 20-21 lipca 2024 roku w Filharmonii Podkarpackiej!
Zapraszamy!
sponsorzy 2024 N