Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

Dominika Stec w "Szansie na sukces"!

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 9 maja o godz. 15:15 do TVP 2 do oglądania „Szansy na sukces”, w której udział weźmie podopieczna Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie – Dominika Stec, pracująca pod kierunkiem dr Anny Czenczek. Do finału zostały już tylko dwa odcinki, a swojego finalistę wybierze Eleni !
Widzimy się w niedzielę o 15:15 w TVP2!

Dominika Stec, ma 17 lat i jest uczennicą 2 klasy liceum ogólnokształcącego oraz szkoły muzycznej II stopnia, w klasie skrzypiec i fortepianu. Od 2019 roku uczęszcza na zajęcia do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, gdzie doskonali swój warsztat wokalny pod kierunkiem dr Anny Czenczek. Przygodę z muzyką rozpoczęła jako 3-latka w przedszkolu muzycznym. Pierwszy sukces wokalny osiągnęła niedługo potem, uczestnicząc z koleżankami w konkursie piosenki ekologicznej i zdobywając na nim 1 miejsce. Potem były nagrody zdobyte w wielu innych konkursach wokalnych. Największe osiągnięcie to udział w drugiej edycji programu telewizyjnego The Voice Kids.

Interesuje się również tańcem. W wieku sześciu lat rozpoczęła naukę hip hopu w studiu tańca nowoczesnego „Iskra”, a później została tancerką zespołu tańca towarzyskiego ,,Flamenco”, w którym doskonali umiejętności do dziś. Oprócz muzycznych zainteresowań jej pasją jest jazda konna. Od prawie pięciu lat trenuje w Klubie Jeździeckim Lalin.

Dominikę będzie można zobaczyć również w koncercie pt. „Czas nas uczy pogody” podczas XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” w Filharmonii Podkarpackiej już 22 sierpnia 2021 roku!

Tu możecie zobaczyć zwiastun odcinka!