Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

Widowisko Świąteczne pt. „NIECH KOLĘDA SERCA BUDZI”

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Związek Strzelecki „Strzelec” Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie
serdecznie zapraszają na widowisko świąteczne pt. „NIECH KOLĘDA SERCA BUDZI” w wykonaniu solistów i Grup Artystycznych Centrum Sztuki Wokalnej
w Rzeszowie, solistów Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek z towarzyszeniem zespołu Manitou.

ANNA CZENCZEK CSW RZESZOW 2018 WIDOWISKO

Koncert odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie w dniu 11 stycznia 2020r. (sobota) o godzinie 17:00.

Koncerty kolęd w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej oraz zaproszonych gości od 20 lat goszczą na rzeszowskich scenach i na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny stolicy Podkarpacia. Widowisko świąteczne każdego roku ma inną formę – w tegorocznej edycji wystąpią zarówno laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i programów telewizyjnych, jak również najmłodsze dzieci i debiutanci, dla których udział w tym wydarzeniu będzie wielkim przeżyciem i pierwszą okazją do występu przed dużą publicznością. Sala co roku wypełniona po brzegi, najlepiej świadczy o tym, że widowiska świąteczne Centrum Sztuki Wokalnej cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Rzeszowa.

koledy2

Wokaliści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w nowych autorskich aranżacjach wokalno – instrumentalnych, przy akompaniamencie zespołu MANITOU w składzie:
Andrzej Paśkiewicz - leader, gitara akustyczna
Jacek Chrobak – akordeon
Jerzy Czeluśniak - bas
Jacek Augustyn Pacześniak - perkusja

Scenariusz, opracowanie i przygotowanie wokalne - Anna Czenczek
Opracowanie instrumentalne - Andrzej Paśkiewicz
Ruch sceniczny - Karolina Majdan- Solecka, Jana Słobodian
Scenografia - Krystyna Czeluśniak
Kierownictwo artystyczne -.Anna Czenczek

WEJŚCIE TYLKO Z ZAPROSZENIAMI!

koledy

plyta cd ave regina