Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

KONCERT PATRIOTYCZNY UCZENNICY CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE – OLIWII SKÓRY PODCZAS DINO TOP FESTIWAL 2019!

Serdecznie zapraszamy 31 maja i 1 czerwca 2019 r. do Sędziszowa Małopolskiego na kolejną edycję konkursu organizowanego przez Polskie Radio Rzeszów – Dino Top Festiwal 2019. Podczas konkursu piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie reprezentować będą aż 3 uczennice: Żaneta Chełminiak, Oliwia Skóra i Sylwia Pisarczyk.

CSW Rzeszow uczniowie

Natomiast 1 czerwca 2019 (w sobotę) o godzinie 18:30 ze swoim recitalem utworów patriotycznych wystąpi Oliwia Skóra, uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, która od 12 lat kształci się pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor CSW oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” – Rzeszów.

Oliwia zaśpiewa znane i lubiane utwory patriotyczne w wyjątkowych, niepowtarzalnych aranżacjach wokalno – instrumentalnych, pochodzących z autorskich płyt Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie takich jak: „Maszerują strzelcy, maszerują” (2011 r.) z towarzyszeniem zespołu Manitou oraz „Zakazane piosenki” (2018 r.) z towarzyszeniem zespołu Jarka Babuli, będącej przedmiotem pracy doktorskiej Anny Czenczek. Płyty zostały wydane jako bezpłatne dodatki do Gazety Codziennej „Nowiny” i są wykorzystywane w szkołach jako materiały edukacyjne. Usłyszą Państwo m.in. „Już nie wróci chłopiec twój, dziewczyno”, „Ojczyzno ma”, „Powrócisz tu”.

Oliwia Skóra w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie rozwija swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym z elementami gry aktorskiej, dykcją, ubiorem scenicznym i uczy się zasad charakteryzacji. Centrum Sztuki Wokalnej dba także o wizerunek młodej wokalistki, zajmuje się rozwojem jej kariery i promocją. Reprezentując Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, została finalistką i laureatką wielu konkursów i festiwali piosenki ogólnopolskich m.in. w Pacanowie, Szczecinie, Kielcach, Warszawie, Rzeszowie, Przemyślu, Dębicy i międzynarodowych m.in. na Słowacji, Litwie, w Bułgarii, Czechach, Niemczech. Ostatnio została laureatką I miejsca jubileuszowej edycji XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenka „HARTBEX Carpathia Festival”, który odbył się w dniach 17 – 19 maja 2019, w Rzeszowie. Finalistów oceniało Jury w składzie: prof. Anna Janosz – Przewodnicząca Jury, Halina Frąckowiak, Onutė Žukienė, Krzysztof Dzikowski, Marek Kościkiewicz, Wojciech Wójcicki, Roman Owsiak oraz Tomasz Filipczak.

Jest finalistką programów telewizyjnych, m.in. „Szansa na sukces”, „Przebojowe Dzieci” oraz „Hit Hit Hurra!”, w którym zajęła 3 miejsce. Brała udział w nagraniach płyt CSW: „Zadumany cały świat” z kolędami, która ukazała się końcem 2014 roku dla uczczenia 15-lecia CSW oraz będącej obecnie w przygotowaniu „Niebo z moich stron” z piosenkami do tekstów Krzysztofa Dzikowskiego.

ZAPRASZAMY!!!

plyta cd ave regina