Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

UCZENNICE CSW W FINALE FESTIWALU „TĘCZOWE PIOSENKI JANA WOJDAKA”

UCZENNICE CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE W FINALE 19. OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU DZIECI I MŁODZIEŻY „TĘCZOWE PIOSENKI JANA WOJDAKA”

Natalia Kubiś – Mroszczyk i Wiktoria Wojas kształcące się wokalnie w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek, pomyślnie przeszły wstępne eliminacje i dostały się do finału 19. Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”. Finał odbędzie się 10 – 11 listopada 2018 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. W eliminacjach udział wzięło kilkaset osób z całej Polski w wieku od 7 do 23 lat. Dyrektorem Artystycznym festiwalu jest Jan Wojdak, kompozytor, piosenkarz, lider zespołu Wawele.

Uczniowie Centrum Sztuki Wokalnej od 2000 roku wyśpiewali już przeszło 900 najwyższych nagród w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki w kraju i za granicą oraz w programach telewizyjnych. W CSW w Rzeszowie młodzi artyści rozwijają swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym, dykcją i recytacją z elementami gry aktorskiej, ubiorem scenicznym, uczą się zasad charakteryzacji oraz stylizacji. Centrum Sztuki Wokalnej dba także o wizerunek młodych wokalistów, zajmuje się rozwojem ich kariery i promocją.