Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

25-lecie działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

15 października 2018 r. Reprezentacyjna Grupa Artystyczna Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek, wystąpili z towarzyszeniem zespołu muzycznego Tomasza Filipczaka na dwóch koncertach poświęconym obchodom 25-lecia działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Zaprezentowali się w repertuarze patriotycznym wykonując utwory z płyty pt. „Zakazane Piosenki” wydanej przez Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie w 2017 r. oraz w repertuarze rozrywkowym gdzie znalazły się piosenki ze spektaklu wokalno – tanecznego w reżyserii Anny Czenczek pt. „Niebo z moich stron”.

Wokalistom towarzyszył zespół muzyczny w składzie:

Tomasz Filipczak – piano, aranżacje. Kierownik muzyczny, pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent i producent muzyczny.  Od wielu lat współpracuje z Januszem Stokłosą i Januszem Józefowiczem przy większości produkcji Teatru Studio Buffo. Pracuje także dla telewizji m.in. przy Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz „Tańcu z Gwiazdami”, „Przebojowej Nocy” i „Złotej Sobocie”. W latach 2012 - 2018 był  kierownikiem muzycznym programu „Jaka to melodia”. Jako producent i aranżer pracował m.in. z takimi artystami jak: Robert Janowski, Janusz Radek, Robert Janson i Piotr Polk. Od 2018 roku jest kierownikiem muzycznym Teatru Syrena, a od dwóch lat jest kierownikiem muzycznym Orkiestry Festiwalowej Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”.

Przemysław Kuczyński – Polski perkusista, muzyk sesyjny, kompozytor, realizator nagrań. Współpracuje lub współpracował z takimi artystami jak m.in. Edyta Górniak, Janusz Radek, Zbigniew Wodecki, Robert Chojnacki, Marek Kościkiewicz, czy Paweł Kukiz.

Mirosław Wiśniewski – Kontrabasista i gitarzysta basowy, muzyk sesyjny i koncertowy. Basista w zespołach Edyty Górniak, Ryszarda Rynkowskiego i Zbigniewa Wodeckiego któremu towarzyszył na scenie ostatnie 22 lata. Obecnie zaangażowany w produkcję płyty jaką zostawił po sobie Zbigniew Wodecki oraz trasę po zmarłym Artyście.
plyta cd ave regina