Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

Widowisko świąteczne pt. „ŚWIĄTECZNE WĘDROWANIE”

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Związek Strzelecki „Strzelec” Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie serdecznie zapraszają na widowisko świąteczne pt. „ŚWIĄTECZNE WĘDROWANIE” w wykonaniu solistów i Grup Artystycznych Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, solistów Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie oraz solistów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie pod kierunkiem Anny Czenczek.

Koncert odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie w dniu 21 stycznia 2018r. (niedziela) o godzinie 17:00.

Koncerty kolęd w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej już od ponad 15 lat goszczą na rzeszowskich scenach i na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny stolicy Podkarpacia. Widowisko świąteczne każdego roku ma inną formę – w tegorocznej edycji wystąpią zarówno laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i programów telewizyjnych, jak również najmłodsze dzieci i debiutanci, dla których udział w tym wydarzeniu będzie wielkim przeżyciem i pierwszą okazją do występu przed dużą publicznością. Sala co roku wypełniona po brzegi, najlepiej świadczy o tym, że widowiska świąteczne Centrum Sztuki Wokalnej cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Rzeszowa.

widowisko swiateczne pt SWIATECZNE WEDROWANIE

Patronat honorowy nad koncertem objęli: Ordynariusz Diecezji Rzeszowskiej Ks. Bp Jan Wątroba, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Patronat medialny: TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, Katolickie Radio Rzeszów „VIA”

Wokaliści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w nowych, niepowtarzalnych aranżacjach wokalno – instrumentalnych, przy akompaniamencie zespołu MANITOU w składzie:
Andrzej Paśkiewicz - leader, gitara akustyczna
Jerzy Czeluśniak - bas
Witold Solarski - bas
Jacek Augustyn Pacześniak - perkusja
Jacek Chrobak – akordeon

Scenariusz - Anna Czenczek
Opieka artystyczna, opracowanie i przygotowanie wokalne - Anna Czenczek
Ruch sceniczny - Karolina Majdan, Sybilla Kowalik, Alicja Lackowska
Konsultacje aktorskie - Jerzy Dowgiałło
Opracowanie instrumentalne - Andrzej Paśkiewicz
Kierownictwo artystyczne -.Anna Czenczek
Scenografia - Krystyna Czeluśniak
Fryzury - Bartek Ligęza
Make-up - Kinga Bednarz

WEJŚCIE TYLKO Z ZAPROSZENIAMI!