Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

V OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY EMISJI GŁOSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie zaprasza na: V OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY EMISJI GŁOSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Organizator: Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rzeszowie, ul. Bernardyńska 4
Termin: 31 lipca – 3 sierpnia 2017

Osoby prowadzące warsztaty:
prof. Jadwiga Gałęska –Tritt
mgr Anna Czenczek
mgr Szymon Tritt

Warsztaty zakończy koncert finałowy który odbędzie się 14 luty 2018 o godz. 18.00 w Wojewódzkim Domu Kultury

W PROGRAMIE:

ZAJĘCIA OGÓLNOMUZYCZNE: ćwiczenia emisyjne, ćwiczenie oddechowe, ćwiczenia dykcyjne, rozgrzewka mowy, ćwiczenia rytmiczne, nauka pracy w zespole, praca nad ruchem scenicznym.
INDYWIDUALNE ZAJĘCIA Z UCZESTNIKAMI: praca nad piosenkami PRZYGOTOWANIE UTWORÓW DO WSPÓLNEGO WYKONANIA PODCZAS KONCERTU I jeszcze garść praktycznych informacji.

Na warsztaty możecie zapisać się wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jakie informacje należy podać?

- imię i nazwisko
- numer telefonu kontaktowego, adres mailowy
- rok urodzenia
- kilka informacji o sobie ( szkoła, zainteresowania, hobby) Po przesłaniu maila będziemy kontaktować się z uczestnikiem warsztatów Pozostałe informacje pod numer tel. 604-117-433 ( Anna Czenczek) Zgłoszenia do 17 lipca 2017 Decyduje kolejność zgłoszeń, w związku z tym lista uczestników może zostać zamknięta wcześniej.

Celem Warsztatów Artystycznych jest ukształtowanie artystyczno-wokalne młodzieży, wyprowadzenie problemów z funkcjami instrumentu głosu, także w aspekcie rozwoju psychofizycznego młodych adeptów sztuki śpiewania.
Tok zajęć obejmuje pracę indywidualną z każdym z uczestników, a także kształtowanie zespołowego wykonawstwa pod względem właściwej intonacji śpiewu, jego rytmiczności i w emocjonalno-barwowych odcieniach.
Warsztaty także obejmują stronę dyscypliny artystyczno-wykonawczej, zrozumienie nie tylko jakości śpiewu ale także odpowiedzialności na scenie, czyli – zachowania pełnego szacunku do sztuki muzycznej, współwykonawców i do słuchającej – publiczności.

Plakat warsztaty 1