Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

Festiwal Zaczarowanej Piosenki

W dniach 18-19 czerwca odbyła się w Krakowie 12 edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki organizowanej przez Fundację „Mimo Wszystko” Anny Dymnej.

Na Krakowskim rynku przez obydwa dni w koncertach gościnnie wystąpiła Ania Dąbrowska uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie – Laureatka I miejsca 11 edycji Festiwalu „Zaczarowanej Piosenki” z 2015 roku. Na scenie Ania zaprezentowała się podczas sobotniego Koncertu w czasie obrad Jury festiwalowego. Wystąpiła w zacnym gronie gwiazd, do których tego wieczora należała scena: Kasi Nosowskiej, Damiana Ukeje, Natalii Przybysz, Mieczysława Szcześniaka, Anity Lipnickiej i Alicji Majewskiej.
W niedzielę zaśpiewała z laureatami festiwalu oraz Mietkiem Szcześniakiem, Moniką Kuszyńską, Halinką Mlynkową, Andrzejem Piasecznym oraz Katarzyną Cerekwicką w koncercie „Jeden jest świat”.
W sobotnie przedpołudnie Ania zbierała nowe doświadczenia jako reporterka – opowiadając o Festiwalu i przeprowadzając wywiady z uczestnikami.
Z Mieczysławem Szcześniakiem Ania nagrała również teledysk do piosenki „Jeden jest świat”, którego premiera już niedługo...

plyta cd ave regina