Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

ZAPISY TRWAJĄ !!! ZAPRASZAMY

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie kształci dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe aż 5 województw, jest wpisane do rzeszowskiego rejestru szkół i placówek niepublicznych.
W Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie młodzi artyści rozwijają swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym z elementami gry aktorskiej, dykcją, ubiorem scenicznym, uczą się zasad charakteryzacji.

Centrum Sztuki Wokalnej dba także o wizerunek młodych wokalistów, zajmuje się rozwojem ich kariery i promocją. Od 2000 roku podopieczni Anny Czenczek brali udział w 30 ogólnopolskich programach telewizyjnych – ostatnio w Krajowym Finale Eurowizji dla Dzieci (TVP 1), „Hit Hit Hurra!” (TVP 1) i „Petersburski Music Show” (TVP ABC) oraz zdobyli już ponad 860 nagród w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki, m.in.: Grand Prix Światowego Festiwalu ,,Talenty – Litwa” (2007), I wyróżnienie w 46. Krajowym Festiwalu Piosenki „Debiuty” Opole (2009), Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Bułgaria (2009), Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Wygraj sukces” Tarnobrzeg (2012), Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu – Tomaszów Mazowiecki (2012), Grand Prix VII Spotkań Mistrzów – Pacanów (2013), Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Słowacja (2013), Złoty Aplauz Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca – Konin (2013), I miejsce V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Estonii (2014), I miejsce i stypendium artystyczne w wysokości 24 tys. zł 11. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty (2015), I miejsce XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Maleńkie Gwiazdeczki” – Bułgaria (2015), Grand Prix w XX Polsko – Niemieckim Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej „Razem we Wspólnej Europie” – Monachium (2015), Grand Prix w IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Złote Talenty w Złotej Pradze” – Praga (2015), Grand Prix w XIV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej – Warszawa (2015), Grand Prix X Spotkań Mistrzów Muzyki –Pacanów (2016), Grand Prix Festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami” – Przemyśl (2017), Grand Prix II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka pod patronatem Andrzeja Piasecznego – Pionki (2017).

 

Uczniowie Centrum Sztuki Wokalnej uczestniczą w nagraniach studyjnych radiowych, telewizyjnych, a także biorą udział w nagraniach do teledysków.

 

Absolwenci Centrum Sztuki Wokalnej studiują na wydziałach wokalnych najlepszych uczelni muzycznych w kraju i zagranicą. Śpiewają w musicalach, spektaklach teatralnych i programach muzycznych, gdzie współpracują z najlepszymi artystami polskiej estradyCentrum Sztuki Wokalnej współpracuje z instytucjami kultury i z organizacjami w kraju i zagranicą, jest współorganizatorem i organizatorem wielu imprez, które na stałe wpisały się w kulturalny pejzaż Podkarpacia. Największą z nich jest Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”, który Centrum Sztuki Wokalnej od 2005 roku współorganizuje wraz z Urzędem Miasta Rzeszowa.

Share »
plyta cd ave regina